VIDEO Zrinjski osvojio rukometni kup: Opća tuča na terenu i dramatična završnica

Rukometaši Zrinjskog osvojili su Kup Bosne i Hercegovine nakon što su u finalu savladali Izviđač 33:31 i to nakon produžetaka.
zrinjski-rukomet

Nakon 60 minuta igre rezultat je bio 27:27 i to nakon što je Izviđač preko Hrustića iz sedmerca pogodio za izjednačenje.

Prerano slavlje Zrinjskog, Izviđać izjednačio... by clipsbh

U dodatnih deset minuta bolje su se snašli domaći, koji su odmah na otvaranju napravili seriju 2:0 i prednost zadržali do kraja meča.

Treba naglasiti da je sredinom drugog poluvremena došlo do incidenta, odnosno u 43. minuti izbila je tuča i to nakon što je jedan igrač Izviđača grubo fauliran. Rukometaši Zrinjskog shvatili su da su bili grubi u odbrani, pa su pokušali pomoći povrijeđenom igraču Izviđača. Međutim, gosti iz Ljubuškog ragovali su burno i uslijedio je opšti haos na parketu.