VIDEO Željezničar vodi protiv Širokog nakon prvog poluvremena

Fudbaleri Željezničara vode protiv Širokog Brijega s 1:0 u uzvratnom meču četvrtfinala na Grbavici nakon prvog poluvremena.
600_1512649165željo-široki-jedan-07122017-20171207140558_IMG_5012-MZ

Gosti su bolje otvorili i utakmicu i već u 2. minuti imali dobru priliku kada Edi Baše dobro šutira glavom sa nekoliko metara ali golman Vedran Kjosevski dobro interveniše.

Međutim, četiri minute poslije 'plavi' dolaze do pogotka. Sinan Ramović je nakon centaršuta ostavio loptu Jovanu Blagojeviću koji sa 20-ak metara precizno pogađa gol Širokobriježana.

U 28. minuti tim Admira Adžema mogao je udvostručiti vodstvo. Nakon akcije Ramovića i Zeca lopta dolazi do Voje Ubiparipa koji iz neposredne bilizine šutira preko gola.

Minut poslije Široki je mogao poravnati, kada se Stjepan Lončar našao sam pred Kjosevskim ali ne uspijeva poentirati.

Do kraja prvog dijela nije bilo izglednih prilika.

(Bportal.ba/Foto: Faktor)