VIDEO Liga prvaka: Pjanićev Juventus i Monaco izborili polufinale

Juventus i Monaco izborili su večaras polufinale Lige prvaka u fudbalu.
pjanic-messi

Juventus je sjajnom taktičkom predstavom na Nou Campu odbranio prednost od 3:0 iz prve utakmice. Susret je okončan bez golova, a italijanski tim sasvim zasluženo ide dalje.

Cijeli susret za Juventus odigrao je naš Miralem Pjanić, koji je odigrao odličnu utakmicu posebno u defanzivi.

Monaco je na svom Louis II stadionu slavio sa 3:1 protiv Borussije Dortmund. Mbappe i Falcao već u ranoj fazi utakmice donijeli su gostima vodstvo od 2:0, a tim rezultatom je okončano prvo poluvrijeme. Reus je u 48. minutu smanji prednost domaćih, ali put Monaca u polufinale ovjerio je Germain u 81. minutu.

Juventus i Monaco u polufinalu su se priključili madridskim klubovima Realu i Atleticu. Žrijeb polufinala je u petak u 12 sati.

All Goals & highlights HD AS Monaco 3-1... by LiveGoalsTV