VIDEO Liga prvaka: Juve pregazio Barcu, Pjanić asistent

Juventus je u prvoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka ubjedljivo savladao Barcelonu sa 3:0.
pjanic-messi

Igrači Juventusa su sjajno otvorili utakmicu i već u 7. minuti uspjeli doći do pogotka. Strijelac je bio Dybala.

Isti igrač je u 22. minuti povećao na 2:0. Barcelona je u prvom poluvremenu imala jednu dobru priliku, ali je udarac Inieste odbranio Buffon.

U 55. minuti Juventus dolazi do ubjedljivih 3:0. Pogodio je Chiellini, nakon kornera kojeg je izveo Miralem Pjanić.

Barcelona je po običaju imala loptu u svom posjedu, ali su svi prilazi golu Juventusa bili zatvoreni sjajnom postavkom na terenu.

Nakon što su u osmini finala uspjeli napraviti čudo i nadoknaditi 4:0 protiv PSG-a, pred igračima Barcelone je još jedan izazov u uzvratu. Možda bi Barcin prolaz u polufinale bio i veće čudo od pobjede protiv PSG-a od 6:1.

Juventus 3-0 Barcelona - All goals & Highlights... by riqezi