Teletović postigao 16 poena u porazu Milwaukeeja, Nurkić za 20 minuta ubacio šest poena

Košarkaš Milwaukee Bucksa i reprezentativac BiH Mirza Teletović sinoć je postigao 16 poena u porazu svog tima na gostovanju protiv viceprvaka NBA lige Cleveland Cavaliersa sa 124:119.

59e21021-5f44-4989-a922-12d50a0a0a7e-teletovic-nurkic-700x402

U izjednačenom meču, Bucksi nisu uspjeli savladati prvake istočne konferencije, iako je Giannis Antetokounmpo imao učinak od 40 poena i devet skokova.

Cleveland je do pobjede predvodio Kevin Love s 32 poena i 16 skokova, dok je LeBron James  imao 30 poena, osam skokova i devet asistencija.

Portland Trail Blazersi, za koje nastupa bh. košarkaš Jusuf Nurkić, izgubili su kod kuće od Memphis Grizzliesa s 98:97.

Nurkić je za 20 minuta na terenu imao učinak od šest poena i pet skokova. Njegov tim predvodio je CJ McCollum s 36 poena, dok je s druge strane Tyreke Evans postigao 21.