Ostali sportovi

EHF objavio učesnike baraža, na spisku nema Bosne i Hercegovine

Podsjećamo, naša selekcija je savladala Švicarsku, direktnog konkurenta za osvajanje prvog mjesta u grupi, rezultatom 21:15, ali je problem nastao kada se utvrdilo da je Tomislav Nuić bio na parketu, a isti nije uvršten u zvanični spisak delegata utakmice. Dok se čeka zvanična odluka u pitanju “Nuić”, EHF je objavio listu zemalja koje su već

Džumhur poslije velikog preokreta u 2. kolu Australian Opena

Nakon 37 minuta igre prvi set zasluženo je pripao Italijanu. Do vodstva od 1:0 44. igrač s ATP liste stigao je zahvaljujući breaku u šestom gemu, a potom je u devetoj igri uspio iskoristiti tek četvrtu set loptu i povesti s 1:0. Nešto slabija igra najboljeg bh. tenisera nastavila se i u drugom setu. Već

RS TK: Ne snosimo odgovornost za probleme s ulaznicama

Veliki broj ljubitelja rukometa s kupljenim ulaznicama nije mogao ući u dvoranu, a nezvanično se radi o nekoliko stotina osoba, od kojih većina traži povrat novca. U RS TK, koji je bio tehnički organizator utakmice, odbacuju svaku odgovornost za nastale probleme s ulaznicama. – Onog trenutka kada su službenici policije za KDZ pregledali dvoranu i

Sa kupljenim kartama: Na stotine navijača BiH nije moglo ući u Mejdan

Velika dvorana Mejdan bila je ispunjena i sat vremena prije početka utakmice, kada se na ulazu stvorila velika gužva. -Ovo je ozbiljan propust organizatora jer je po mojoj procjeni blizu 1000 ljudi ostalo ispred Mejdana iako smo svi imali uredno kupljene karte. Na ulazu nije bilo aparata za skeniranje ulaznica što je dovelo do toga

VIDEO Šuman: Došli smo do izvora i tek treba da se napijemo vode

Izabranici selektora Bilala Šumana su prije dva dana istu repezentaciju u St. Gallenu pobijedili 24:21 i napravili veliki korak za plasman u baraž, za koji im je sutra potreban neriješen rezultat ili pobjeda. Selektor Šuman danas je na pres-konferenciji u Sarajevu uoči sutrašnjeg meča kazao da je prvi meč bio prvo poluvrijeme, a u Tuzli

Počinje EURO 2018 u rukometu: U centru pažnje duel Hrvatske i Srbije

Iako su tu skandinavski derbi Švedske i Islanda, koji je u grupi A uvod za ono što slijedi u kasnim večernjim satima. Zatim duel finalista sa posljednjeg Svjetskog prvenstva Francuske i Norveške u grupi B. Dan kasnije, u subotu, na programu je još jedan regionalni duel Makedonije i Slovenije u Zagrebu. No, ono što intrigira

Rukometna euforija u Tuzli, Švicarce čeka ‘pakao’ u Mejdanu

U slučaju remija ili pobjede, rukometni bh. ‘zmajevi’ osigurat će nastup u baražu za svjetsko prvenstvo 2019. godine u Danskoj i Njemačkoj. Tuzlanska publika vrlo je zainteresovana za taj meč, a nakon sinoćnje pobjede BiH u Švicarskoj u Tuzli vlada prava euforija. Ukupno je štampano 4.000 ulaznica, a preostale se mogu kupiti svaki dan u